top of page

Právničky LIVE: Jaká je budoucnost práce v advokacii? A jak se dostat ke svému „srdcovému“ oboru?

První vydání živě vysílané debaty Právničky LIVE! v novém ročníku projektu #PRVNÍCH100LET přináší rozhovory s expertkami napříč obory. Tématem byl pohled nastupující generace na práci v advokacii i to, jak si správně vybrat „srdcový“ obor práva. Stream můžete znovu zhlédnout na odkazu ZDE.

V prvním bloku debaty vystoupila Jana Hladká Zilvarová, vedoucí partnerka Z/C/H Legal a Jana Sedláková, zakládající partnerka Sedlakova Legal. Jejich tématem bylo například pohled nastupující generace na kariéru v rámci advokacie.


Následovala debata mezi Terezou Erényi, advokátkou specializující se na pracovní právo advokátní kanceláře PRK Partners a Barbarou Spilkovou, Legal Counsel Teva Pharmaceuticals ČR a SR. Jejich tématem bylo třeba to, jak vybrat správné zaměření v rámci své praxe.


Třetí části diskuze se ujala Zuzana Vikarská, kandidátka na soudkyni Evropského soudu pro lidská práva (ESLP) a laureátka ocenění FLAMMA. Moderátor Jaroslav Kramer s ní probere karierní výzvy i posuny, které má aktuálně za sebou.
Comments


bottom of page