top of page

Připomeňte si s námi 1. stream PRÁVNIČKY LIVE!

Letní série Zpátky do minulosti nám připomene zajímavé debaty a události projektu #PRVNÍCH100LET. PRÁVNIČKY LIVE! představily první živý stream 30. listopadu 2022 na INFO.CZ.

Pojďte se s námi podívat, s kým jsme se setkali a kde je možné debaty znovu shlédnout.


V prvním bloku, který moderoval Jaroslav Kramer, se sešla Jana Vábek Marková, laureátka ocenění Flamma 2021 a advokátní koncipientka společně s Adélou Krbcovou, partnerkou a ředitelkou české kanceláře Peterka & Partners. Co vše jsme se dozvěděli, si poslechněte zde.


Následovala debata moderovaná Monikou Novotnou, místopředsedkyní České advokátní komory a partnerkou Rödl & Partner. Spolu s ní probrala témata ženské síly v advokacii, práce na dálku v právnických profesích nebo to, proč je v advokacii stále méně mladých talentů, Jana Hladká Zilvarová, vedoucí partnerka Z/C/H Legal, Sylvie Sobolová, partnerka Kocián Šolc Balaštík a Hana Gawlasová, partnerka Deloitte Legal. Záznam debaty si poslechněte zde.


Třetí debata patřila advokátkám Kristýně Faltýnkové z PRK Partners, Kateřině Floriánové z Bird & Bird a Janě Fuksové z KPMG Legal. Moderátorka debaty Katarina Maisnerová ml., vysokoškolská pedagožka a Talent roku v rámci ocenění Právník roku 2014, spolu s nimi probrala například téma diverzity nebo rozvoje juniorních kolegů. Více si poslechněte zde.


Do závěrečného rozhovoru, který moderoval Jaroslav Kramer, přijala pozvání Veronika Křesťanová, místopředsedkyně městského soudu v Praze, laureátka ocenění Flamma 2021 a aktuálně nominantka prezidenta Petra Pavla na post ústavní soudkyně. O čem všem Veronika s Jaroslavem diskutovala, se dozvíte zde.

Comments


bottom of page