top of page

Živě streamovaná debata Právničky LIVE! již ve středu

Další z pravidelných živých streamů projektu #PRVNÍCH100LET přinese rozhovory s výjimečnými právničkami napříč právnickými profesemi, včetně šesti laureátek ocenění Flamma.A kdo přijal pozvání do debat v rámci našeho streamu? Vystoupí již výše zmiňované laureátky ocenění FLAMMA a to soudkyně Daniela Zemanová, vedoucí odboru vnějších vztahů a tisková mluvčí České advokátní komory Iva Chaloupková a předsedkyně krajských soudů Lenka Ceplová, Martina Flanderová, Věra Oravcová a Jaroslava Pokorná. Debatovat budou také partnerka Deloitte Legal Hana Gawlasová, partnerka Rowan Legal Marcela Káňová, Of Counsel Havel & Partners Adéla Havlová a partnerka Lucie Ježková ze Sokol, Novák, Trojan, Doleček a partneři.


Živý stream bude možné sledovat ve středu 26. dubna od 10:30 na homepage portálu Info.cz. Všechna videa ze streamů budou následně dostupná i na našem YouTube kanálu anebo na blogu, a to i s přepisem.


Pokud nechcete zmeškat novinky projektu #PRVNÍCH100LET, přihlaste se k odběru našeho newsletteru na domovské stránce webu.

Comments


bottom of page